Menú
Aposto Aalen
PosDo

© 2026 PosDo · v3.0

Aposto Aalen
Fotos

Aposto Aalen

Italian · Aalen

4.4 · 410 ressenyes Google
aalen.aposto.eu

Sobre Aposto Aalen

Aposto Aalen is a Italian restaurant in Aalen. Rated 4.4/5 based on 410 reviews on OpenTable. Casual Dining.

Què veure a prop

Stadtkirche Aalen
Patrimoni
A 137m

Stadtkirche Aalen

iglesia

Veure detalls
Historisches Rathaus Aalen
A 159m

Historisches Rathaus Aalen

edificio

Veure detalls
Jurassic Museum Aalen
A 159m

Jurassic Museum Aalen

museo

Veure detalls
Q137605295
A 328m

Q137605295

edificio

Veure detalls
St. John's Church
A 416m

St. John's Church

iglesia

Veure detalls
Salvatorkirche
A 511m

Salvatorkirche

iglesia

Veure detalls

Dades de Wikidata

Explora els voltants de Aposto Aalen

Aposto Aalen es troba a Aalen, envoltat de llocs d'interès cultural i històric. Aquests són alguns dels punts més destacats als voltants.

Patrimoni Històric

  • Stadtkirche Aalen (A 137m) — church building in Aalen, Stuttgart Government Region, Bade-Württemberg, Germany Bien de interés patrimonial (Alemania)
  • Fort site and civil settlement of Aalen (A 516m) — part of a World Heritage site in Germany parte de un sitio Patrimonio de la Humanidad

Museus

  • Jurassic Museum Aalen (A 159m)

Edificis Religiosos

  • St. John's Church (A 416m) — church building in Baden-Württemberg, Germany
  • Salvatorkirche (A 511m) — church building in Aalen, Stuttgart Government Region, Bade-Württemberg, Germany

Altres Llocs d'Interès

  • Historisches Rathaus Aalen (A 159m) — building in Aalen, Germany
  • Q137605295 (A 328m)
  • Aalen (Samian Ware Discovery Site) (A 552m) — Aalen as Samian Ware discovery site
  • Limesmuseum Aalen (A 593m) — museum in Germany

Dades de Wikidata

Preguntes freqüents sobre Aposto Aalen

Aposto Aalen es troba a Marktplatz 26, Aalen.
A prop de Aposto Aalen es troben llocs d'interès com Stadtkirche Aalen, Historisches Rathaus Aalen, Jurassic Museum Aalen, Q137605295.
Aposto Aalen ofereix cuina Italian.
410
Ressenyes

Inicia sessió per deixar una ressenya

Inicia sessió
👑 És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Explora la teva zona

Més restaurants a Aalen →
📸

Galeria

📸

No hi ha fotos disponibles

Les fotos apareixeran aquí quan se sincronitzin des de Google Places

📍

Informació sobre Aposto Aalen

Com arribar

Marktplatz 26

Aalen, BW 73430

Carregant mapa...
Aposto Aalen
Toca per direccions

Destacats

Bona Valoració
4.4/5 estrelles
💬
Moltes Ressenyes
410 ressenyes
👨‍🍳
Italian
Tipus de cuina

Informació del Restaurant

Valoració
4.4/5
💬 Ressenyes
410

Comoditats

💳 Targetes de Crèdit
🏘️

El Barri

Ubicació

Marktplatz 26

Aalen, BW 73430

📍

No Hi Ha Informació Local Disponible

Articles locals, temps, ofertes de feina i esdeveniments es mostraran aquí quan estiguin disponibles.

Stadtkirche Aalen Patrimoni

church building in Aalen, Stuttgart Government Region, Bade-Württemberg, Germany

A 137m
Historisches Rathaus Aalen

building in Aalen, Germany

A 159m
Jurassic Museum Aalen
A 159m
St. John's Church

church building in Baden-Württemberg, Germany

A 416m
Salvatorkirche

church building in Aalen, Stuttgart Government Region, Bade-Württemberg, Germany

A 511m
Fort site and civil settlement of Aalen Patrimoni

part of a World Heritage site in Germany

A 516m
Aalen (Samian Ware Discovery Site)

Aalen as Samian Ware discovery site

A 552m
Limesmuseum Aalen

museum in Germany

A 593m
🎮

Jocs

🎮 Guanya Punts Mentre Explores!

Juga a Find Me i canvia punts per descomptes a Aposto Aalen i altres restaurants

🎮

Guanya Punts a Aposto Aalen!

Juga a Find Me i canvia recompenses aquí

Guanya punts extra i canvia'ls per recompenses de Aposto Aalen

🏆 Recompenses de Aposto Aalen

💰

Descompte 10%

A Aposto Aalen

1000 pts
Disponible
🍽️

Aperitiu Gratis

A la teva propera visita

2500 pts
Limitat
👑

Taula VIP

Experiència premium

5000 pts
Exclusiu

per canviar recompenses i guanyar punts

📋 Com funcionen les recompenses?

1

Juga a Find Me

Cada 100 punts de score = 1 punt de recompensa

2

Acumula Punts

Els workers obtenen 2x punts per partida

3

Canvia Recompenses

Descomptes, menjar gratis i experiències VIP

Trucar
👑

És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Inicia sessió i juga

Revisa el teu correu!

Sense contrasenya — t'enviem un enllaç per email

T'hem enviat un enllaç d'accés

Revisa la carpeta de spam si no el veus