Mi Valle
Regional · Cali
Horari de Mi Valle
Sobre Mi Valle
Mi Valle, ubicado en Cali, Colombia, es un restaurante casual y acogedor ideal para disfrutar de un buen café y momentos tranquilos. Ofrecemos opciones para comer en el local o para llevar. Con una calificación de 3.3 sobre 5 basada en 10 reseñas, nos esforzamos por brindar un ambiente agradable tan...
Mi Valle, ubicado en Cali, Colombia, es un restaurante casual y acogedor ideal para disfrutar de un buen café y momentos tranquilos. Ofrecemos opciones para comer en el local o para llevar. Con una calificación de 3.3 sobre 5 basada en 10 reseñas, nos esforzamos por brindar un ambiente agradable tanto para grupos como para familias con niños. Si buscas un lugar silencioso para trabajar con tu laptop o simplemente disfrutar de una buena taza de café, ¡te esperamos en Mi Valle!
Services
Preguntes freqüents sobre Mi Valle
Opinions de Mi Valle Cali
Inicia sessió per deixar una ressenya
Inicia sessióElimina anuncis i gestiona el menú
Explora la teva zona
MASKBURGUER
Arepas & Asados Acme
Donde Lucas
Las ricuras del niche
Almuerzos y Desayunos
Licores La 85
La Braza Paisa
Restaurante Delicias del Gordo
Wonka
Mercafruver
4 Fotos
Explora les fotos de Mi Valle
Informació sobre Mi Valle
Com arribar
Cra. 39e #53A 50, El Vallado, Cali, Valle del Cauca, Colombia
Destacats
Serveis
Opcions de Menjador
Informació del Restaurant
Comoditats
El Barri
Ubicació
Cra. 39e #53A 50, El Vallado, Cali, Valle del Cauca, Colombia
📍 Explorar el Barri
Jocs
🎮 Guanya Punts Mentre Explores!
Juga a Find Me i canvia punts per descomptes a Mi Valle i altres restaurants
Guanya Punts a Mi Valle!
Juga a Find Me i canvia recompenses aquí
Guanya punts extra i canvia'ls per recompenses de Mi Valle
🏆 Recompenses de Mi Valle
Descompte 10%
A Mi Valle
Aperitiu Gratis
A la teva propera visita
Taula VIP
Experiència premium
per canviar recompenses i guanyar punts
📋 Com funcionen les recompenses?
Juga a Find Me
Cada 100 punts de score = 1 punt de recompensa
Acumula Punts
Els workers obtenen 2x punts per partida
Canvia Recompenses
Descomptes, menjar gratis i experiències VIP
És teu? Reclama'l GRATIS!
Elimina anuncis i gestiona el menú