Menú
Enchilada Köln
PosDo

© 2026 PosDo · v3.0

Enchilada Köln
Fotos

Enchilada Köln

Mexican · Cologne

4.5 · 509 ressenyes Google
koeln.enchilada.de

Sobre Enchilada Köln

Enchilada Köln is a Mexican restaurant in Cologne. Rated 4.5/5 based on 509 reviews on OpenTable. Casual Dining.

Què veure a prop

Hohenzollernring 58
A 95m

Hohenzollernring 58

edificio

Veure detalls
Hohenzollernring 56
A 109m

Hohenzollernring 56

edificio

Veure detalls
Geschäftshaus Carl Lehmann
A 161m

Geschäftshaus Carl Lehmann

edificio

Veure detalls
Q76634836
A 304m

Q76634836

museo

Veure detalls
Christuskirche (Köln)
Patrimoni
A 338m

Christuskirche (Köln)

iglesia

Veure detalls
Kaiser-Wilhelm-Ring 32
A 371m

Kaiser-Wilhelm-Ring 32

edificio

Veure detalls

Dades de Wikidata

Explora els voltants de Enchilada Köln

Enchilada Köln es troba a Cologne, envoltat de llocs d'interès cultural i històric. Aquests són alguns dels punts més destacats als voltants.

Patrimoni Històric

  • Christuskirche (Köln) (A 338m) — church building in Neustadt-Nord, Germany Monumento del patrimonio arquitectónico en Renania del Norte-Westfalia
  • basílica de San Gereón (A 458m) — church in Cologne Monumento del patrimonio arquitectónico en Renania del Norte-Westfalia

Museus

  • Q76634836 (A 304m) — museo en Alemania

Edificis Religiosos

  • Kloster St Apern (A 390m) — church building in Altstadt-Nord, Germany

Altres Llocs d'Interès

  • Hohenzollernring 58 (A 95m) — demolished building in Cologne, Germany
  • Hohenzollernring 56 (A 109m) — demolished building in Cologne, Germany
  • Geschäftshaus Carl Lehmann (A 161m)
  • Kaiser-Wilhelm-Ring 32 (A 371m) — demolished building in Cologne, Germany
  • Kaiser-Wilhelm-Ring 34 (A 373m) — demolished building in Cologne, Germany
  • Q28738663 (A 415m) — biblioteca en Alemania

Dades de Wikidata

Preguntes freqüents sobre Enchilada Köln

Enchilada Köln es troba a Friesenstraße 80, Cologne.
A prop de Enchilada Köln es troben llocs d'interès com Hohenzollernring 58, Hohenzollernring 56, Geschäftshaus Carl Lehmann, Q76634836.
Enchilada Köln ofereix cuina Mexican.
509
Ressenyes

Inicia sessió per deixar una ressenya

Inicia sessió
👑 És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Explora la teva zona

Més restaurants a Cologne →
📸

Galeria

📸

No hi ha fotos disponibles

Les fotos apareixeran aquí quan se sincronitzin des de Google Places

📍

Informació sobre Enchilada Köln

Com arribar

Friesenstraße 80

Cologne, NW 50672

Carregant mapa...
Enchilada Köln
Toca per direccions

Destacats

Altament Valorat
4.5/5 estrelles
💬
Moltes Ressenyes
509 ressenyes
👨‍🍳
Mexican
Tipus de cuina

Informació del Restaurant

Valoració
4.5/5
💬 Ressenyes
509

Comoditats

💳 Targetes de Crèdit
🏘️

El Barri

Ubicació

Friesenstraße 80

Cologne, NW 50672

📍

No Hi Ha Informació Local Disponible

Articles locals, temps, ofertes de feina i esdeveniments es mostraran aquí quan estiguin disponibles.

Hohenzollernring 58

demolished building in Cologne, Germany

A 95m
Hohenzollernring 56

demolished building in Cologne, Germany

A 109m
Geschäftshaus Carl Lehmann
A 161m
Christuskirche (Köln) Patrimoni

church building in Neustadt-Nord, Germany

A 338m
Kaiser-Wilhelm-Ring 32

demolished building in Cologne, Germany

A 371m
Kaiser-Wilhelm-Ring 34

demolished building in Cologne, Germany

A 373m
Kloster St Apern

church building in Altstadt-Nord, Germany

A 390m
basílica de San Gereón Patrimoni

church in Cologne

A 458m
🎮

Jocs

🎮 Guanya Punts Mentre Explores!

Juga a Find Me i canvia punts per descomptes a Enchilada Köln i altres restaurants

🎮

Guanya Punts a Enchilada Köln!

Juga a Find Me i canvia recompenses aquí

Guanya punts extra i canvia'ls per recompenses de Enchilada Köln

🏆 Recompenses de Enchilada Köln

💰

Descompte 10%

A Enchilada Köln

1000 pts
Disponible
🍽️

Aperitiu Gratis

A la teva propera visita

2500 pts
Limitat
👑

Taula VIP

Experiència premium

5000 pts
Exclusiu

per canviar recompenses i guanyar punts

📋 Com funcionen les recompenses?

1

Juga a Find Me

Cada 100 punts de score = 1 punt de recompensa

2

Acumula Punts

Els workers obtenen 2x punts per partida

3

Canvia Recompenses

Descomptes, menjar gratis i experiències VIP

Trucar
👑

És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Inicia sessió i juga

Revisa el teu correu!

Sense contrasenya — t'enviem un enllaç per email

T'hem enviat un enllaç d'accés

Revisa la carpeta de spam si no el veus