Menú
Rapscallion & Co.
PosDo

© 2026 PosDo · v3.0

Rapscallion & Co.
Fotos

Rapscallion & Co.

Contemporary Canadian · Hamilton

4.9 · 1,903 ressenyes Google
rapandco.ca

Sobre Rapscallion & Co.

Rapscallion & Co. is a Contemporary Canadian restaurant in Hamilton. Rated 4.9/5 based on 1,903 reviews on OpenTable. Casual Dining.

Què veure a prop

Stewart Memorial Church
Patrimoni
A 273m

Stewart Memorial Church

iglesia

Veure detalls
St Mary’s Pro-Cathedral
A 289m

St Mary’s Pro-Cathedral

iglesia

Veure detalls
Sts. Cyril and Methodius Church
A 334m

Sts. Cyril and Methodius Church

iglesia

Veure detalls
Our Lady of All Souls Church
A 349m

Our Lady of All Souls Church

iglesia

Veure detalls
1 James Street North
A 467m

1 James Street North

edificio

Veure detalls
Beasley Park
A 512m

Beasley Park

parque

Veure detalls

Dades de Wikidata

Explora els voltants de Rapscallion & Co.

Rapscallion & Co. es troba a Hamilton, envoltat de llocs d'interès cultural i històric. Aquests són alguns dels punts més destacats als voltants.

Patrimoni Històric

  • Stewart Memorial Church (A 273m) — church building in Hamilton, Ontario, Canada designated heritage property (part IV)

Edificis Religiosos

  • St Mary’s Pro-Cathedral (A 289m) — Catholic church in Hamilton, Ontario, Canada, former cathedral
  • Sts. Cyril and Methodius Church (A 334m) — catholic church in Hamilton Ontario
  • Our Lady of All Souls Church (A 349m) — catholic church in Hamilton, Ontario, Canada
  • St. Stephen of Hungary Church (A 564m) — catholic church in Hamilton, Ontario, Canada

Parcs i Jardins

  • Beasley Park (A 512m) — park in Ontario, Canada

Altres Llocs d'Interès

  • 1 James Street North (A 467m) — office building in Hamilton, Ontario
  • Commerce Place I (A 539m) — commercial complex, consisting of two towers, in Hamilton, Ontario
  • Commerce Place II (A 539m) — building in Hamilton, Canada
  • Robert Thomson Building (A 543m) — office building in Hamilton, Ontario, Canada

Dades de Wikidata

Preguntes freqüents sobre Rapscallion & Co.

Rapscallion & Co. es troba a 178 James St N, Hamilton.
A prop de Rapscallion & Co. es troben llocs d'interès com Stewart Memorial Church, St Mary’s Pro-Cathedral, Sts. Cyril and Methodius Church, Our Lady of All Souls Church.
Rapscallion & Co. ofereix cuina Contemporary Canadian.
1,903
Ressenyes

Inicia sessió per deixar una ressenya

Inicia sessió
👑 És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Explora la teva zona

Més restaurants a Hamilton →
📸

Galeria

📸

No hi ha fotos disponibles

Les fotos apareixeran aquí quan se sincronitzin des de Google Places

📍

Informació sobre Rapscallion & Co.

Com arribar

178 James St N

Hamilton, ON

Carregant mapa...
Rapscallion & Co.
Toca per direccions

Destacats

Altament Valorat
4.9/5 estrelles
💬
Moltes Ressenyes
1903 ressenyes
👨‍🍳
Contemporary Canadian
Tipus de cuina

Informació del Restaurant

Valoració
4.9/5
💬 Ressenyes
1,903

Comoditats

💳 Targetes de Crèdit
🏘️

El Barri

Ubicació

178 James St N

Hamilton, ON

📍

No Hi Ha Informació Local Disponible

Articles locals, temps, ofertes de feina i esdeveniments es mostraran aquí quan estiguin disponibles.

Stewart Memorial Church Patrimoni

church building in Hamilton, Ontario, Canada

A 273m
St Mary’s Pro-Cathedral

Catholic church in Hamilton, Ontario, Canada, former cathedral

A 289m
Sts. Cyril and Methodius Church

catholic church in Hamilton Ontario

A 334m
Our Lady of All Souls Church

catholic church in Hamilton, Ontario, Canada

A 349m
1 James Street North

office building in Hamilton, Ontario

A 467m
Beasley Park

park in Ontario, Canada

A 512m
Commerce Place I

commercial complex, consisting of two towers, in Hamilton, Ontario

A 539m
Commerce Place II

building in Hamilton, Canada

A 539m
🎮

Jocs

🎮 Guanya Punts Mentre Explores!

Juga a Find Me i canvia punts per descomptes a Rapscallion & Co. i altres restaurants

🎮

Guanya Punts a Rapscallion & Co.!

Juga a Find Me i canvia recompenses aquí

Guanya punts extra i canvia'ls per recompenses de Rapscallion & Co.

🏆 Recompenses de Rapscallion & Co.

💰

Descompte 10%

A Rapscallion & Co.

1000 pts
Disponible
🍽️

Aperitiu Gratis

A la teva propera visita

2500 pts
Limitat
👑

Taula VIP

Experiència premium

5000 pts
Exclusiu

per canviar recompenses i guanyar punts

📋 Com funcionen les recompenses?

1

Juga a Find Me

Cada 100 punts de score = 1 punt de recompensa

2

Acumula Punts

Els workers obtenen 2x punts per partida

3

Canvia Recompenses

Descomptes, menjar gratis i experiències VIP

Trucar
👑

És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Inicia sessió i juga

Revisa el teu correu!

Sense contrasenya — t'enviem un enllaç per email

T'hem enviat un enllaç d'accés

Revisa la carpeta de spam si no el veus