Menú
Santo Pecado
PosDo

© 2026 PosDo · v3.0

Lleida

Santo Pecado

★★★★★ 4.5 · 40 reseñas

Santo Pecado is a Cafetería and Cafetería restaurant located in Lleida, Lleida. Rated 4.5 out of 5 by guests. Known for: Great coffee. Offers dine-in, takeout. Casual, cozy atmosphere.

Santo Pecado

Coffee shop · Lleida

4.5 · 22 ressenyes Google
www.instagram.com

Sobre Santo Pecado

Santo Pecado is a Cafetería and Cafetería restaurant located in Lleida, Lleida. Rated 4.5 out of 5 by guests. Known for: Great coffee. Offers dine-in, takeout. Casual, cozy atmosphere.

Què diuen els clients de Santo Pecado

Santo Pecado es una cafetería muy bien valorada en Lleida, destacando por su excelente servicio, personal amable y atento, y un ambiente acogedor. Los clientes elogian la calidad de la bollería y el café, así como la decoración cuidada del local. Algunos mencionan una mala experiencia con la atención y lentitud del servicio.

Plats populars

café brioixeria bollería

Ideal per a

Informal Locals

Tip: Ideal para disfrutar de un café y bollería en un ambiente agradable y céntrico. Se destaca la amabilidad del personal y la posibilidad de ir con mascotas.

Services

🌅 Petit-déjeuner Coffee
🎯 Casual 🛋️ Cozy

Què veure a prop

Escola dels Camps Elisis
Patrimoni
A 190m

Escola dels Camps Elisis

edificio

Veure detalls
Museo de la Automoción de Lérida
A 277m

Museo de la Automoción de Lérida

museo

Veure detalls
Teatre Municipal
Patrimoni
A 293m

Teatre Municipal

edificio

Veure detalls
Aquarium
Patrimoni
A 303m

Aquarium

edificio

Veure detalls
Xalet Cafè dels Camps Elisis
Patrimoni
A 326m

Xalet Cafè dels Camps Elisis

edificio

Veure detalls
Parque de Los Campos Elíseos de Lérida
Patrimoni
A 335m

Parque de Los Campos Elíseos de Lérida

parque

Veure detalls

Dades de Wikidata

Explora els voltants de Santo Pecado

Santo Pecado es troba a Lleida, envoltat de llocs d'interès cultural i històric. Aquests són alguns dels punts més destacats als voltants.

Patrimoni Històric

  • Escola dels Camps Elisis (A 190m) — building in Lleida, Spain Bien Cultural de Interés Local
  • Teatre Municipal (A 293m) — building in Lleida, Spain Bien Cultural de Interés Local
  • Aquarium (A 303m) — building in Lleida Province, Spain Bien Cultural de Interés Local
  • Xalet Cafè dels Camps Elisis (A 326m) — building in Lleida, Spain Bien Cultural de Interés Local
  • Parque de Los Campos Elíseos de Lérida (A 335m) — building in Lleida Province, Spain Bien cultural parte del patrimonio cultural de Cataluña
  • Quiosc de música dels Camps Elisis (A 343m) — building in Spain Bien Cultural de Interés Local

Museus

  • Museo de la Automoción de Lérida (A 277m) — museo de la ciudad de Lérida, (España)

Parcs i Jardins

  • La Xopera (A 339m) — park in Lleida, Spain

Altres Llocs d'Interès

  • L'arbre paer (A 337m)
  • Restes del Pont Gòtic (Lleida) (A 395m) — bridge in Lleida, Catalonia, Spain

Dades de Wikidata

Preguntes freqüents sobre Santo Pecado

Santo Pecado es troba a Carrer de la Dra. Castells, 9, 25001 Lleida, Spain, Lleida.
A prop de Santo Pecado es troben llocs d'interès com Escola dels Camps Elisis, Museo de la Automoción de Lérida, Teatre Municipal, Aquarium.
Santo Pecado ofereix cuina coffee_shop.
Santo Pecado té horari d'atenció. Consulta el perfil per horaris actualitzats.
Santo Pecado ofereix els serveis següents: menjar al local, per emportar.
Els plats més recomanats a Santo Pecado segons les opinions dels clients són: café, brioixeria, bollería.
Santo Pecado és ideal per a informal, locals.
Santo Pecado es una cafetería muy bien valorada en Lleida, destacando por su excelente servicio, personal amable y atento, y un ambiente acogedor. Los clientes elogian la calidad de la bollería y el café, así como la decoración cuidada del local. Algunos mencionan una mala experiencia con la atención y lentitud del servicio.
Ideal para disfrutar de un café y bollería en un ambiente agradable y céntrico. Se destaca la amabilidad del personal y la posibilidad de ir con mascotas.
22
Ressenyes

Opinions de Santo Pecado Lleida

4.5
22
5★
82%
4★
5%
3★
5%
2★
5%
1★
5%
Ressenyes (40)
J
Jesus Cano

Servicio espectacular, todos muy amables

F
Fatine Mazouari Bouras

Muy buen servicio y la chica que me ha atendido ha sido súper atenta y amable en todo momento. 😊

H
HERNAN CARLOS IBARGUEN

Super limpio. Las chicas atienden enseguida y amablemente. La comida muy bien,solo faltó algo más de variedad...no mucho más.

A
Antoni Gort

El servicio es excelente saludos Antoni Gort

C
Carlos Piñol

Desde el día 1, todo perfecto👌🏻. Hacía falta un local así en el Barrio. Material de calidad y exquisito. Atención del personal 💯. Local siempre ambientado con los eventos en curso, bien decorado ,limpio, confortable. 💯x💯 recomanable.

M
Miguel Morales

Cafetería perfecta per esmorçar cada día. Producte espectacular y bon cafe. Tracte immillorable y ràpid. Sense cap dubte La meva cafeteria favorita.

S
Sandra Pascual

Super contenta,lo recomiendo al 100x100 Gracias Jenny, excelente chica🥰🥰

L
LAURA TOLOSA

Una cafetería encantadora. Las chicas que trabajan allí son muy simpáticas y atentas, y en especial Eli, que es la camarera más agradable y atenta, siempre pendiente de todo y con un trato excelente. El café está buenísimo, se nota que cuidan la calidad. Han abierto hace poco y casi siempre están a tope, lo cual es una muy buena señal. Sin duda, un sitio al que da gusto volver.

D
David Santafe

Buenas calidad en los productos, café excelente y el local está súper limpio

T
Toni Locarno.

Excelente lugar, lo mejor para pasar un rato agradable, la comida es simplemente perfecta, recomendadisimo al mil!!!

J
Jeremy Moran

Lo que me ha gustado es el servicio que han ofrecido, el buen trato y muy buena calidad.

A
Angel Rus

Tartas buenísimas Las camareras muy simpáticas Servicio muy rápido

M
Maite Urdanibia

Excelente ambiente con la mejor atención, un lugar genial para disfrutar

A
Anaïs Lawee

Súper bueno todo y el personal de 10, están a tope y son súper amables.

h
hada jose

Buen servicio, trato inmejorable

I
Izaskun Urdanibia

Mi experiencia ha sido muy buena. El local es acogedor y agradable, ideal para desayunar, merendar o tomar algo. Tanto los productos dulces como los salados están muy buenos y se nota la calidad. La atención al público ha sido correcta y amable en todo momento. Las chicas son educadas y muy amables y sinpaticas. Como en cualquier cafetería, el tiempo de espera puede depender del día y de la afluencia, pero si vas con la actitud de disfrutar y sin prisas, la espera se hace corta. Sin duda, un sitio recomendable al que volver. Yo voy cada jueves y simpre acabo satisfecha.

R
Raquel Núñez navarro

Las camareras súper amables y se desayuna bien

P
Paula Andrea Salgado

Ambiente agradable y la atención, ni se diga.

m
marta Salla

Lloc molt centric, ben decorat, servei atent i ràpid. La brioixeria està espectacular. Com a punt a favor deixen entrar gossos, a més a més donen un bol amb aigua pels gossos. Molt recomanable

C
Concepcio Perello

Acabem de visitar aquesta cafeteria i n’hem sortit encantats. Tot ha estat perfecte: el producte boníssim, l’atenció impecable, el local cuidat fins a l’últim detall i la neteja excel·lent. És un lloc on fa gust entrar i del qual surts amb ganes de tornar. Un 10 en tots els sentits.

J
Jordi Mitjans Prat

Persones atentes, responsables i sempre amb un somriure, al servei de persones. Espai amb molt de caliu; agradable i distès. Qualsevol moment és ideal per gaudir-ne. Recomanat 100%

E
Eloi Sabín Montagut

El menjar molt bo al igual que el servei i eks preus.

J
J. G.
S
Santiago Quevedo Losada

Personal muy amable y educado. Nos sorprendió gratamente su empatía. Muchas gracias por ser tan amables 👏👏👍

O
Oskar Xavier Abellán Rodero

Lugar muy acogedor donde poder disfrutar de unos cafés y bollería riquísimos, pero sobretodo lo que nos hizo repetir visita diariamente fue su excelente servicio y la atención del personal de trato cercano y amable. (Los del curso en la autoescuela)

M
Montse Botellero

Excelente local para estar un rato en total comodidad y excelente servicio .Recomendado 100%100

V
Vis Luminis

Personal muy amable y muy eficiente, lugar muy acojedor y bien situado. 100% Recomandable

M
Marta F

Una cafetería muy bien decorada, las personas que la llevan son amables y atentas. El ambiente es muy acogedor y tanto la comida dulce como la salada está muy buena

M
Marcos -

Super rico todo! local de 10

j
jomosa jomosa

Magnific local per anar a emorzar o pendre alguna cosa. Personal molt agradable.

M
Maria Antonela Amurrio

Buena experiencia. Riquísimo croissant 🥐

J
J

Bollería de molt bona qualitat. No sé fins quin punt es tot artesà com diuen, però molt bo. D'altra banda, no atenen en català ( i algunes treballadores sembla que tampoc l'entenen massa) seria un punt a millorar.

N
Nuvolblau

No atenen en català. La resta, bé.

a
anna

La cafetería es muy bonita, y te atienden con amabilidad, tienen mucha variedad y te atienden rápido. Lo único que cambiaría sería el tipo de música que es muy comercial y el volumen que la tienen demasiado fuerte!

C
CARLOS ROCASPANA OBIOLS

Local abierto Recientemente, donde ya hubo dos establecimientos similares con anterioridad. Bien situado en la Avenida Doctora Castells, de Lleida. Buena bollería/repostería y buen café. Buen servicio. Amables en el trato con el cliente. Local amplio y cómodo, donde hacer un desayuno, merienda o compartir un refrigerio con família o amigos.

E
Encarna Vera
J
Jose Portocarrero

Muy mala la atención te sirven los bocatas en papel el local es bonito pero parece que el personal no es el adecuado para el lugar mala experiencia

M
Maria Castellanos

El establecimiento indica un horario de cierre a las 21:00 h. Sin embargo, es ya el segundo día que acudo alrededor de las 20:19 h y se me niega la atención, pese a que la máquina de zumo de naranja aún estaba visible y simplemente sin limpiar. Resulta especialmente molesto teniendo en cuenta que el zumo es prácticamente lo único que puedo consumir. Considero que, dentro del horario de apertura anunciado, debería ofrecerse una atención adecuada al cliente y una mayor disposición por parte del personal.

A
Andrea Rovira Rodriguez

Vam anar amb les amigues i la cambrera del local ens va dir que parlessim castellà que no ens entenia! Li vam demanar dues cocacoles que en castellà són dos cocacolas. Penso que el personal podria ALMENYS entendre el català ja que estem a Catalunya. Si tots anem i el parlem potser les noies l'aprenen perquè ninguna de les cambreres el parlava ;) Gràcies.

M
Míriam Campanera

Experiència molt negativa. El servei ha estat fatal. Hi havia quatre noies atenent i totes molt lentes. Cap entenia el català; jo no tinc cap problema a parlar en castellà, però tot i així he hagut d’esperar 12 minuts asseguda quan el cafè i l’entrepà ja feia estona que eren fets a la barra. Ningú me’ls portava fins que m’he hagut d’aixecar jo mateixa a buscar-los. De debò, inadmissible. Avui dia sembla que hi ha gent que no serveix per treballar de cara al públic. He de dir que tot i així, el menjar i el cafè estaven bons, que menys!

Inicia sessió per deixar una ressenya

Inicia sessió
👑 És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Explora la teva zona

Més restaurants a Lleida →
📸

19 Fotos

Explora les fotos de Santo Pecado

Santo Pecado
Santo Pecado
Santo Pecado
Santo Pecado
Santo Pecado
+14 Més
📍

Informació sobre Santo Pecado

Com arribar

Carrer de la Dra. Castells, 9, 25001 Lleida, Spain

Carregant mapa...
Santo Pecado
Toca per direccions

Destacats

Altament Valorat
4.5/5 estrelles
👨‍🍳
coffee_shop
Tipus de cuina

Serveis

🥞 Esmorzar
🥐 Brunch
Cafè
🍰 Postres
🥡 Per Emportar
🍴 Menjar al Local

Opcions de Menjador

🍽️ Menjar al Local
🥡 Per Emportar

Informació del Restaurant

Estat
Verificat pel propietari
🕐 Horario Hoy
7:30AM-9PM
Valoració
4.5/5
💬 Ressenyes
22
📞 Telèfon
+34 973 34 86 18
🌐 Lloc Web
www.instagram.com

Comoditats

🚻 Lavabo
💳 Targetes de Crèdit
📱 Pagaments Mòbils
🏘️

El Barri

Ubicació

Carrer de la Dra. Castells, 9, 25001 Lleida, Spain

📍 Explorar el Barri

Weather
29°
Temps actualitzat cada hora · Feines i esdeveniments actualitzats diàriament
Escola dels Camps Elisis Patrimoni

building in Lleida, Spain

A 190m
Museo de la Automoción de Lérida

museo de la ciudad de Lérida, (España)

A 277m
Teatre Municipal Patrimoni

building in Lleida, Spain

A 293m
Aquarium Patrimoni

building in Lleida Province, Spain

A 303m
Xalet Cafè dels Camps Elisis Patrimoni

building in Lleida, Spain

A 326m
Parque de Los Campos Elíseos de Lérida Patrimoni

building in Lleida Province, Spain

A 335m
L'arbre paer
A 337m
La Xopera

park in Lleida, Spain

A 339m
🎮

Jocs

🎮 Guanya Punts Mentre Explores!

Juga a Find Me i canvia punts per descomptes a Santo Pecado i altres restaurants

🎮

Guanya Punts a Santo Pecado!

Juga a Find Me i canvia recompenses aquí

Guanya punts extra i canvia'ls per recompenses de Santo Pecado

🏆 Recompenses de Santo Pecado

💰

Descompte 10%

A Santo Pecado

1000 pts
Disponible
🍽️

Aperitiu Gratis

A la teva propera visita

2500 pts
Limitat
👑

Taula VIP

Experiència premium

5000 pts
Exclusiu

per canviar recompenses i guanyar punts

📋 Com funcionen les recompenses?

1

Juga a Find Me

Cada 100 punts de score = 1 punt de recompensa

2

Acumula Punts

Els workers obtenen 2x punts per partida

3

Canvia Recompenses

Descomptes, menjar gratis i experiències VIP

Trucar
Deixar ressenya a Google
👑

És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Inicia sessió i juga

Revisa el teu correu!

Sense contrasenya — t'enviem un enllaç per email

T'hem enviat un enllaç d'accés

Revisa la carpeta de spam si no el veus