Menú
Bar Dominion
PosDo

© 2026 PosDo · v3.0

Bar Dominion
Fotos

Bar Dominion

Gastro Pub, Bistro, Cocktail Bar · Montréal

4.7 · 77 ressenyes Google
www.bar-dominion.com

Sobre Bar Dominion

Bar Dominion is a Gastro Pub and Bistro restaurant in Montréal. Rated 4.7/5 based on 77 reviews on OpenTable. Casual Dining.

Què veure a prop

Robert Burns Memorial
A 114m

Robert Burns Memorial

monumento

Veure detalls
Lion of Belfort
Patrimoni
A 134m

Lion of Belfort

monumento

Veure detalls
Wilfrid Laurier Memorial
A 154m

Wilfrid Laurier Memorial

monumento

Veure detalls
The Ring (Montreal)
A 154m

The Ring (Montreal)

construcción

Veure detalls
Macdonald Monument
A 248m

Macdonald Monument

monumento

Veure detalls
Crystal Palace
A 257m

Crystal Palace

edificio

Veure detalls

Dades de Wikidata

Explora els voltants de Bar Dominion

Bar Dominion es troba a Montréal, envoltat de llocs d'interès cultural i històric. Aquests són alguns dels punts més destacats als voltants.

Patrimoni Històric

  • Lion of Belfort (A 134m) — monument in Montreal, Canada inmueble patrimonial clasificado
  • Archdiocese of Montreal Headquarters (A 345m) — building of the Archdiocese of Montreal part of a Quebec heritage property

Edificis Religiosos

  • Q137765862 (A 355m)

Altres Llocs d'Interès

  • Robert Burns Memorial (A 114m) — monument in Montreal, Canada
  • Wilfrid Laurier Memorial (A 154m) — monument in Montreal, Canada
  • The Ring (Montreal) (A 154m) — art installation in Montreal
  • Macdonald Monument (A 248m) — monument in Montreal
  • Crystal Palace (A 257m) — ice rink in Quebec, Canada
  • Lépine Towers (A 323m) — condominiums , Commercial in Quebec, Canada
  • Q114686071 (A 328m)

Dades de Wikidata

Preguntes freqüents sobre Bar Dominion

Bar Dominion es troba a 1243 Metcalfe, Montréal.
A prop de Bar Dominion es troben llocs d'interès com Robert Burns Memorial, Lion of Belfort, Wilfrid Laurier Memorial, The Ring (Montreal).
Bar Dominion ofereix cuina Gastro Pub, Bistro, Cocktail Bar.
77
Ressenyes

Inicia sessió per deixar una ressenya

Inicia sessió
👑 És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Explora la teva zona

Més restaurants a Montréal →
📸

Galeria

📸

No hi ha fotos disponibles

Les fotos apareixeran aquí quan se sincronitzin des de Google Places

📍

Informació sobre Bar Dominion

Com arribar

1243 Metcalfe

Montréal, QC

Carregant mapa...
Bar Dominion
Toca per direccions

Destacats

Altament Valorat
4.7/5 estrelles
💬
Bé Resenyat
77 ressenyes
👨‍🍳
Gastro Pub, Bistro, Cocktail Bar
Tipus de cuina

Informació del Restaurant

Valoració
4.7/5
💬 Ressenyes
77

Comoditats

💳 Targetes de Crèdit
🏘️

El Barri

Ubicació

1243 Metcalfe

Montréal, QC

📍

No Hi Ha Informació Local Disponible

Articles locals, temps, ofertes de feina i esdeveniments es mostraran aquí quan estiguin disponibles.

Robert Burns Memorial

monument in Montreal, Canada

A 114m
Lion of Belfort Patrimoni

monument in Montreal, Canada

A 134m
Wilfrid Laurier Memorial

monument in Montreal, Canada

A 154m
The Ring (Montreal)

art installation in Montreal

A 154m
Macdonald Monument

monument in Montreal

A 248m
Crystal Palace

ice rink in Quebec, Canada

A 257m
Lépine Towers

condominiums , Commercial in Quebec, Canada

A 323m
Archdiocese of Montreal Headquarters Patrimoni

building of the Archdiocese of Montreal

A 345m
🎮

Jocs

🎮 Guanya Punts Mentre Explores!

Juga a Find Me i canvia punts per descomptes a Bar Dominion i altres restaurants

🎮

Guanya Punts a Bar Dominion!

Juga a Find Me i canvia recompenses aquí

Guanya punts extra i canvia'ls per recompenses de Bar Dominion

🏆 Recompenses de Bar Dominion

💰

Descompte 10%

A Bar Dominion

1000 pts
Disponible
🍽️

Aperitiu Gratis

A la teva propera visita

2500 pts
Limitat
👑

Taula VIP

Experiència premium

5000 pts
Exclusiu

per canviar recompenses i guanyar punts

📋 Com funcionen les recompenses?

1

Juga a Find Me

Cada 100 punts de score = 1 punt de recompensa

2

Acumula Punts

Els workers obtenen 2x punts per partida

3

Canvia Recompenses

Descomptes, menjar gratis i experiències VIP

Trucar
👑

És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Inicia sessió i juga

Revisa el teu correu!

Sense contrasenya — t'enviem un enllaç per email

T'hem enviat un enllaç d'accés

Revisa la carpeta de spam si no el veus