Menú
Ryu Peel
PosDo

© 2026 PosDo · v3.0

Ryu Peel
Fotos

Ryu Peel

Sushi, Japanese · Montréal

4.8 · 706 ressenyes Google
ryusushi.ca

Sobre Ryu Peel

Ryu Peel is a Sushi and Japanese restaurant in Montréal. Rated 4.8/5 based on 706 reviews on OpenTable. Casual Elegant.

Què veure a prop

Lépine Towers
A 113m

Lépine Towers

edificio

Veure detalls
former Emmanuel Congregational Church
A 173m

former Emmanuel Congregational Church

edificio

Veure detalls
George Stephen House
Patrimoni
A 194m

George Stephen House

edificio

Veure detalls
Robert Burns Memorial
A 289m

Robert Burns Memorial

monumento

Veure detalls
Rare Books and Special Collections
A 314m

Rare Books and Special Collections

biblioteca

Veure detalls
Roddick Gates
A 330m

Roddick Gates

monumento

Veure detalls

Dades de Wikidata

Explora els voltants de Ryu Peel

Ryu Peel es troba a Montréal, envoltat de llocs d'interès cultural i històric. Aquests són alguns dels punts més destacats als voltants.

Patrimoni Històric

  • George Stephen House (A 194m) — mansion in Montreal, Canada. sitio histórico nacional de Canadá
  • Hochelaga (A 337m) — archaeological site sitio histórico nacional de Canadá
  • Lion of Belfort (A 351m) — monument in Montreal, Canada inmueble patrimonial clasificado

Altres Llocs d'Interès

  • Lépine Towers (A 113m) — condominiums , Commercial in Quebec, Canada
  • former Emmanuel Congregational Church (A 173m)
  • Robert Burns Memorial (A 289m) — monument in Montreal, Canada
  • Rare Books and Special Collections (A 314m) — special collections unit of McGill Library in Montreal, Canada
  • Roddick Gates (A 330m) — monumental gates at McGill University in Montreal
  • Le Château Apartments (A 340m) — building in Quebec, Canada
  • Q114686071 (A 340m)

Dades de Wikidata

Preguntes freqüents sobre Ryu Peel

Ryu Peel es troba a 1474 Peel St, Montréal.
A prop de Ryu Peel es troben llocs d'interès com Lépine Towers, former Emmanuel Congregational Church, George Stephen House, Robert Burns Memorial.
Ryu Peel ofereix cuina Sushi, Japanese.
706
Ressenyes

Inicia sessió per deixar una ressenya

Inicia sessió
👑 És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Explora la teva zona

Més restaurants a Montréal →
📸

Galeria

📸

No hi ha fotos disponibles

Les fotos apareixeran aquí quan se sincronitzin des de Google Places

📍

Informació sobre Ryu Peel

Com arribar

1474 Peel St

Montréal, QC

Carregant mapa...
Ryu Peel
Toca per direccions

Destacats

Altament Valorat
4.8/5 estrelles
💬
Moltes Ressenyes
706 ressenyes
👨‍🍳
Sushi, Japanese
Tipus de cuina

Informació del Restaurant

Valoració
4.8/5
💬 Ressenyes
706

Comoditats

💳 Targetes de Crèdit
🏘️

El Barri

Ubicació

1474 Peel St

Montréal, QC

📍

No Hi Ha Informació Local Disponible

Articles locals, temps, ofertes de feina i esdeveniments es mostraran aquí quan estiguin disponibles.

Lépine Towers

condominiums , Commercial in Quebec, Canada

A 113m
former Emmanuel Congregational Church
A 173m
George Stephen House Patrimoni

mansion in Montreal, Canada.

A 194m
Robert Burns Memorial

monument in Montreal, Canada

A 289m
Rare Books and Special Collections

special collections unit of McGill Library in Montreal, Canada

A 314m
Roddick Gates

monumental gates at McGill University in Montreal

A 330m
Hochelaga Patrimoni

archaeological site

A 337m
Le Château Apartments

building in Quebec, Canada

A 340m
🎮

Jocs

🎮 Guanya Punts Mentre Explores!

Juga a Find Me i canvia punts per descomptes a Ryu Peel i altres restaurants

🎮

Guanya Punts a Ryu Peel!

Juga a Find Me i canvia recompenses aquí

Guanya punts extra i canvia'ls per recompenses de Ryu Peel

🏆 Recompenses de Ryu Peel

💰

Descompte 10%

A Ryu Peel

1000 pts
Disponible
🍽️

Aperitiu Gratis

A la teva propera visita

2500 pts
Limitat
👑

Taula VIP

Experiència premium

5000 pts
Exclusiu

per canviar recompenses i guanyar punts

📋 Com funcionen les recompenses?

1

Juga a Find Me

Cada 100 punts de score = 1 punt de recompensa

2

Acumula Punts

Els workers obtenen 2x punts per partida

3

Canvia Recompenses

Descomptes, menjar gratis i experiències VIP

Trucar
👑

És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Inicia sessió i juga

Revisa el teu correu!

Sense contrasenya — t'enviem un enllaç per email

T'hem enviat un enllaç d'accés

Revisa la carpeta de spam si no el veus