Menú
Fet Nostre
PosDo

© 2026 PosDo · v3.0

Fet Nostre
Fotos

Fet Nostre

Restaurant · Vic

4.4 · 149 ressenyes Google

Sobre Fet Nostre

Fet Nostre es un restaurante ubicado en Vic, España, valorado con 4.4 estrellas en base a 149 reseñas. Ofrecemos una experiencia gastronómica completa con opciones para desayuno, almuerzo y cena. Disfrute de nuestro excelente café, postres y una gran selección de tés. Contamos con asientos al aire l...

Fet Nostre es un restaurante ubicado en Vic, España, valorado con 4.4 estrellas en base a 149 reseñas. Ofrecemos una experiencia gastronómica completa con opciones para desayuno, almuerzo y cena. Disfrute de nuestro excelente café, postres y una gran selección de tés. Contamos con asientos al aire libre, servicio para llevar y la opción de comer en el restaurante. Estamos abiertos de lunes a viernes de 8:00 a 20:00 y los sábados de 9:00 a 13:00. Los domingos permanecemos cerrados. Para su comodidad, disponemos de entrada y baños accesibles para sillas de ruedas. Ideal para comer solo o en compañía.

Què diuen els clients de Fet Nostre

Fet Nostre destaca por su trato agradable y comida casera a buen precio. Los clientes valoran positivamente la atención del personal, especialmente la camarera, y la limpieza del local. Ofrecen opciones veganas improvisadas y menús con alérgenos detallados.

Plats populars

menú (3) entrepà bocadillos hamburguesas pizzas

Ideal per a

Sol Grups Locals Informal Ràpid

Tip: Ideal para estudiantes por su cercanía a la universidad y precios moderados. Si vas con niños, pide que les sirvan el menú primero.

Services

🌳 Terrasse Accessible 🌅 Petit-déjeuner 🍽️ Déjeuner 🌙 Dîner 🥗 Vegetarian 🌱 Vegan Coffee
🎯 Casual 🛋️ Cozy 🤫 Quiet Trendy 👥 Groups

Què veure a prop

Monument a Jacint Verdaguer
A 172m

Monument a Jacint Verdaguer

monumento

Veure detalls
Escultura Reflexió
A 179m

Escultura Reflexió

monumento

Veure detalls
Escultura La Vida
A 213m

Escultura La Vida

monumento

Veure detalls
Escultura Gegant del nou mil·leni
A 255m

Escultura Gegant del nou mil·leni

monumento

Veure detalls
Escultura Emigrantes
A 258m

Escultura Emigrantes

monumento

Veure detalls
Monument a Segimon Serrallonga
A 285m

Monument a Segimon Serrallonga

monumento

Veure detalls

Dades de Wikidata

Explora els voltants de Fet Nostre

Fet Nostre es troba a Vic, envoltat de llocs d'interès cultural i històric. Aquests són alguns dels punts més destacats als voltants.

Patrimoni Històric

  • Casa Illa i Galeries Montseny (A 367m) — building in Vic, Spain Bien Cultural de Interés Local

Museus

  • Museo del Arte de la Piel (A 377m) — museo en Vic, Osona, Barcelona, (España)

Altres Llocs d'Interès

  • Monument a Jacint Verdaguer (A 172m) — Public art in Vic (Catalonia)
  • Escultura Reflexió (A 179m) — Public art in Vic (Catalonia)
  • Escultura La Vida (A 213m) — Public art in Vic (Catalonia)
  • Escultura Gegant del nou mil·leni (A 255m) — Public art in Vic (Catalonia)
  • Escultura Emigrantes (A 258m) — Public art in Vic (Catalonia)
  • Monument a Segimon Serrallonga (A 285m) — Public art in Vic (Catalonia)
  • Escultura Temple de la Pell (A 364m) — Public art in Vic (Catalonia)
  • Monument a Andreu Colomer (A 384m) — Public art in Vic (Catalonia)

Dades de Wikidata

Preguntes freqüents sobre Fet Nostre

Fet Nostre es troba a Carrer de Miramarges, 6, 08500 Vic, Barcelona, Spain, Vic.
A prop de Fet Nostre es troben llocs d'interès com Monument a Jacint Verdaguer, Escultura Reflexió, Escultura La Vida, Escultura Gegant del nou mil·leni.
Fet Nostre ofereix cuina restaurant.
Fet Nostre té horari d'atenció. Consulta el perfil per horaris actualitzats.
Fet Nostre ofereix els serveis següents: menjar al local, per emportar.
Els plats més recomanats a Fet Nostre segons les opinions dels clients són: menú, entrepà, bocadillos, hamburguesas, pizzas.
Fet Nostre és ideal per a menjar sol, grups, locals, informal, menjar ràpid.
Fet Nostre destaca por su trato agradable y comida casera a buen precio. Los clientes valoran positivamente la atención del personal, especialmente la camarera, y la limpieza del local. Ofrecen opciones veganas improvisadas y menús con alérgenos detallados.
Ideal para estudiantes por su cercanía a la universidad y precios moderados. Si vas con niños, pide que les sirvan el menú primero.
149
Ressenyes

Opinions de Fet Nostre Vic

4.4
149
5★
66%
4★
22%
3★
5%
2★
3%
1★
3%
Ressenyes (100)
a
anna ribot
R
Ruben Giró
A
Aleix Ali El Mokdad Pasaro
E
Elena TC
j
josep gimeno
O
Oriol Gimeno
A
Ana Maria Amortegui Alarcon
P
Pablo Carretero Peñacoba
L
Laure Tomás Daza
M
Marina Vilà
j
joan brich anglada
D
David crusellas tapias
Y
Yolanda Jové
r
roger arumi
R
Ramon Piñol Costa
A
Araceli Garcia
F
Fernando Andreo García
A
Albert Vaque
A
Anna Bau Mayans
D
David de los Santos Benaiges
f
francisco terceño
ƥ
ƥɛƥ iรɛʀɳ
X
XnXs Brainwash
A
Alberto Vidal
F
Ferran Closas

Esmorzar molt bo, el servei excelent!!! Recomanem!!!

M
Martí Comas

Un lloc molt amigable amb una cuina immillorable!! Preus molt assequibles!

E
Elisabet Puigblanqué Bou

Un lloc per menjar molt bé, saludable i amb personal super simpàtic

J
Júlia Sendra

Menjar de qualitat a bon preu. Molt atents amb les persones

T
Tania Soldado

Menjar molt bo i molt bona atenció. Hi tornarem!

O
Oleta Zu

Great place. Amazing food, great price, friendly staff.

E
Enric Planas

Calitat preu molt correcte i bon tracte!! 👍🏽👍🏽

S
Sergi Dominguez Tarragona

S'hi menja be a bon preu

L
Laura Domingo

Excel·lent amb tot!

M
Mariona Bertran Anía

Molt bo i suuuper amables! Baratito!!

E
Eduard Marquez

Fantastik!!!

M
Maria José
M
Mònica Ortega

Menja casolà, i boníssim. Amb tracte molt amable i proper. Com els de casa. Molt recomenat.

N
Núria Vergés Vilà

Un menjar ràpid, perfecte i equilibrat!! I els propietaris són encantadors! Hi tornarem

C
Carles Gómez

Menjar de molt bona qualitat /preu, plats treballats i tot fet amb amor. bon ambient i casolà.

L
Laura Crespi

Menjar de qualitat, també menú per vegetarians. Servei molt ràpid i econòmic. Que més es pot demanar?

L
Laia

Amazing range of dishes. They're all labelled with food sensitivities. Typically crowded and popular with university students.

D
Dani Jimenez

Menjar bo. Saludable i a bon preu Sempre que estic per vic, vinc a dinar aquí !!

J
Joan Claramunt

Menjar casolà boníssim Tot perfecte

G
Gerard Forcada “garfius”

Producte excel.lent gent simpatica i un amo amb barba. Perfecte per esmorzar.

p
pau

Tracte proper, molt amables menjar molt bo i gran varietat d'entrepans vegetarians.

I
Imma Costa

El seu menjar és totalment casolà, dónen diferents plats vegans o els de sempre. El producte és boníssim i fet amb molta cura. El servei és excel.lent, l'Albert molt simpàtic i atent. L'ambient molt agradable, que et fa sentir com a casa.

J
Joan Cornudella FinquesCor

Només hi hem parat un moment a esmorzar però suficient per veure la netedat, la pulcritud i el bon tracte amb el client. Bon producte (de proximitat). Recomanable 1000 %

J
Jordi Costa Tomé

Benvolguts, Voldria compartir amb vosaltres una reflexió sobre el vostre menú diari, que trobo molt especial i original, cosa que valoro molt perquè ofereix una experiència diferent i creativa. Tanmateix, crec que no és el més habitual per a un menú diari, i personalment trobo a faltar alguns plats tradicionals que considero essencials. Per exemple, uns macarrons a la bolonyesa, una amanida senzilla, la clàssica paella del dijous, o una butifarra amb patates són plats que solen agradar a tothom i formen part de la nostra cultura gastronòmica. Entenc perfectament que hi ha persones a qui els entusiasma la vostra proposta i reconec que, de tant en tant, també m’agrada tastar coses diferents. Però no sempre. Si incorporéssiu algunes opcions més tradicionals al vostre menú, penso que podríeu arribar a un públic més ampli i guanyar més clients, ja que oferiríeu una opció per a tothom. M’agradaria deixar clar que aquesta és una crítica constructiva i amb la millor intenció. Valoro molt la vostra feina i espero que aquest comentari us sigui útil per continuar millorant.

J
Josep Rosas i Creu

Hi vaig menjar un entrepà i un cafè que van ser bons i servits amb rapidesa. L'ambient del local molt agradable, el local net i acollidor i amabilitat i bon tracte (evidentment, atenen en català, que malauradament això ja no passa a tot arreu). Hi tornaré.

A
Alexandra Mas Casabó

Restaurant molt acollidor amb plats casolans i molt ben elaborats, la relació qualitat - preu també és bona. El servei molt amable i agradable, et fan sentir com a casa.

M
Marta Roset

La cuina de l' Eulàlia és boníssima i l' Albert és super divertit i atent. Sempre que estem per Vic, ja sabem on dinarem! Molt bon preu i gran qualitat!

F
Francesc Xavier Domènech Valoix

Menjar casolà fet com a casa i amb cura de la presentació. Ambient agradable i acollidor. Bona relació qualitat preu.

L
Lídia S

M'encanta, l'Albert sempre ens tracta com si fóssim de la família, l'ambient és relaxat i amb molt caliu. El menú fa honor al nom "fet nostre" plats molt variats al llarg de la setmana, propostes vegetarianes i innovadores i uns postres que haurien d'estar prohibits!

A
Ana Sanz Roura

Restaurant de 10. El menjar de l'Eulàlia és boníssim, i l'atenció i servei per part de l'Albert i tota la família és meravellós! Sense dubte, el millor restaurant de Vic!

G
German Esteban

Un menu que mai es repeteix, plats de categoria, presentacions extraordinàries una cuina que sempre sorpren. Acostuma a tenir plats vegetarians i vegans, recomanables per un carnivor com jo ja que es disfruten per la seva elaboració Local caracteristic per anar cada dia sense aburrir-te

C
Carlos Ruiz Saenz

Extensa carta d'entrepans (fets amb molt de carinyo i ben plens de bons aliments) i plats combinats; tambè tenen menú de migdia. L'hamburguesa és gegant, si hi vas amb molta gana demana-la tamany "gran". L'ambient és molt agradable i el servei a més d'atent és molt simpàtic. Pots trucar per telèfon i reservar menjar per emportar.

j
jaume poch esteve

Menú excel.lent: qualitat amb bones porcions i un ritme sense pausa. Sense dubte repetirem

J
Judit ST

Un bar restaurant al que mai havíem anat i ens ha sorprès positivament. Tornarem molt aviat a fer el menú, avui teníem molta pressa, hem menjat entrepà i boníssims. El local està molt net, els lavabos també i la cambrera molt simpàtica. Una curiositat que al lavabo tenen respalls de dents d’un sol ús i colònia d’home i dona.

P
Pedro Rojas

Una experiencia gastronómica muy agradable

m
manel Lombarte

Lo mejor la camarera

I
Isabel

Avui he anat a dinar i al menú del dia no tenien opció per persones veganes. En comentar-ho, la cuinera de seguida ha improvisat dos plats vegans que estaven molt bons. El local és acollidor i està molt net, als lavabos no els hi falta detall. El servei en general és molt bo i gairebé et fan sentir com si estiguessis a casa. Si torno a Vic ja sé on puc dinar.

A
Alex Sorroche dominguez

Recomedable comida cassolana muy rico todo, personal muy amable y atento

P
Paco Autoescuela

Solo puedo valorar como cafetería. Excelente atención, precios moderados.

m
maite navarro

Trato muy agradable. Y precio y calidad acertada.

T
Tommy Cassanello Quezada

Todo ok.. el trato inmejorable.. comida muy buena

M
MERCHE P.C.

Lugar tranquilo, limpio y bien de precio

M
Maria Magdalena Garcias

Uno de los mejores bares para estudiantes de la Vic

M
Maria Jose Royo
C
Carla
E
Esteve Serra
G
Gemma Casany
S
SAGB (SAGB)
P
Pere Santaló i Crespo
J
Joaquim Boixeda Guiu

Molt acollidor, menjar molt sa, i terrassa a exterior. Molt bona gent.

M
Montse Peñarroya

Bon restaurant ple de professors de la uvic.

J
Jordi Cuartero Archs

Acollidor, tracte familiar i bona proposta gastronomica

J
Jordi domenech coll

Hi he fet algunes cerveses

J
Jud

Tot correcte i bo.

M
Marc Pujol Prat
A
Anna Pujol Reig

Molt bon menú, original i cuida't a un preu molt assequible. Molt recomanable!

M
Mireia Jurado

Petit local situat a la zona universitària, en el qual pots fer un bon esmorzar i que també ofereixen un menú migdia diari. El local té una decoració acurada i pensada al detall. Hi ha una part al davant encarada més a fer cafès i a prendre alguna cosa de menjar més ràpida. A la part del final, s'utilitza de menjador pels dinars. Pel que fa a l'oferta gastronòmica, hi ha la possibilitat de prendre entrepans, freds o calents; focaccies, hamburgueses o pizzes casolanes. Als migdies, en el menú, hi ha 3-4 opcions de plats a escollir, com a mínim un dels quals vegetarià. En aquest cas, de primer, crema de fonoll, porro i nap, acompanyada de poma verda per sobre. Una opció molt fresca i ben elaborada. De segon, pastís de pastanaga, carbassó, mill i formatge. Una combinació molt encertada i ben presentada. De postre, un delírium de xocolata acompanyat d'un parell de cireres, un postre casolà del tot recomanable. Pel que fa al servei és amable i atent. Van molt ràpids a l'hora de servir i això és un punt a tenir en compte si tens poca estona a l'hora de dinar.

S
Sildavia

Lloc informal però acollidor amb un preu més que raonable i bon cafè en un punt estratègic de la ciutat ,al costat de l'universitat i de l'estació de tren i autobús.

P
Pilar

M’ha agradat molt. Menú 10,00 € sense cafè. Molt bona qualitat. Plats casolans. Hem anat un divendres i érem 8 persones. Hem estat com a casa perquè la propietària ens ha fet sentir així. Com que ens ha demanat el passaport Covid en entrar, s’ha après els noms i ens servia els plats dient-nos pel nom. Hi tornarem!

S
Silvia J R

El espacio del local es limitado y nosotros fuimos 8 personas. Pero la atención es estupenda y sobretodo los platos. Paciencia infinita con los niños. Menú con los alérgenos detallados (además de una gran pizzarra!). Hamburguesas personalizables, también las pizzas. Los platos principales muy caseros : sopa, canelones, arroces... Y los postres deliciosos

D
Daniela Marziali

Bar acogedor. Muy bien trato, atención y buen café.

A
Angela M. Reyes

Muy buena la comida y la atención una recomendación el menú de los niños primero!!!

c
claire far

Buenos bocadillos y buena comida. Rápido y a buen precio

X
Xevi Riera
A
Anna Casellas i Grau
M
MARIUS MARTI

Bon menjar, bona atencio i local acollidor.

A
Alexandre Vaquer

Uns entrepans boníssims

D
Delia Serrano Moirón

Está bien.

j
joan monleon

Muy bien

R
Rafa Sanchez

Menjar bo, però l'atenció al client del noi una mica pèssima. Caldria millorar aquest punt.

M
Merche Boada Cabot

El menjar era bo i de bona qualitat excepte un risoto que tenía l'arròs cru. Li van comentar al cambrer que no conforme amb la queixa va anar a la cuina i al tornar, la seva resposta va ser que érem la única taula que ens queixavem, que l'arròs era integral i bàsicament el que em va voler dir és que era el que hi havia i que si el volia doncs bé i si no, doncs també. Va ser una llàstima perquè l'arròs era bo de no haver sigut per aquest petit inconvenient de l'arròs dur com recent tret de la planta. A més, no li va agradar que un altre comensal volgués la botifarra molt feta, va dir que era imposible fer-la més sense cremar, cosa que al final va quedar demostrat que no era certa, ja que a la segona vegada va quedar tal i com el client volia... En definitiva, tot estaba perfecte i al seu gust, al del cuiner que semblava que no acceptaba molt bé les "crítiques". Senyors amos, només em queda desitjar-los molta sort, eu perdut uns clients i tots els que podríem recomanar, però estic segur que això no us preocupa gaire.

A
Agallart Rui

La pasta estava passada, al menú hi havia poques opcions carnívores i ens van atendre amb presses i mala gana.

J
Jose Antonio “Toño”

Pitufina quizá no pasaría hambre. Yo si.

B
Bernat Escandell Cantos

Els preus de la carta estan equivocats i després et fan pagar més

J
Juan Sanges Monfort

Menu economic. Quantitat molt molt petita. En el meu cas sopa amb caldo de sobre i dos canelons, mes vi , mes un troç de pastis igual a 9 euros

B
ByDaviidd ByxDaviiddx

La comida parece de alta calidad ya que te traen poca cantidad en plato kilométrico pero la verdad es que no sabe a nada, le hemos tenido que echar un montón de sal para que sepa a algo, el café muy malo lo único bueno es que vienen universitarias guapas pero porque queda cerca supongo sino irían a otro lado.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Inicia sessió
👑 És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Explora la teva zona

Més restaurants a Vic →
📸

3 Fotos

Explora les fotos de Fet Nostre

Fet Nostre
Fet Nostre
Fet Nostre
📍

Informació sobre Fet Nostre

Com arribar

Carrer de Miramarges, 6, 08500 Vic, Barcelona, Spain

Carregant mapa...
Fet Nostre
Toca per direccions

Destacats

Bona Valoració
4.4/5 estrelles
💬
Moltes Ressenyes
149 ressenyes
💰
Econòmic
Nivell de preus
👨‍🍳
restaurant
Tipus de cuina

Serveis

🥞 Esmorzar
🥐 Brunch
🍽️ Dinar
🍾 Sopar
Cafè
🍰 Postres
🥗 Opcions Vegetarianes
🌱 Opcions Veganes
🥡 Per Emportar
🍴 Menjar al Local

Opcions de Menjador

🍽️ Menjar al Local
🥡 Per Emportar

Informació del Restaurant

🕐 Horario Hoy
8AM-8PM
Valoració
4.4/5
💬 Ressenyes
149
💰 Nivell de Preus
$
📞 Telèfon
+34 938 86 03 77

Comoditats

🌿 Terrassa
Accessible amb Cadira de Rodes
🚻 Lavabo
💳 Targetes de Crèdit
📱 Pagaments Mòbils
🏘️

El Barri

Ubicació

Carrer de Miramarges, 6, 08500 Vic, Barcelona, Spain

📍 Explorar el Barri

Weather
18°
Temps actualitzat cada hora · Feines i esdeveniments actualitzats diàriament
Monument a Jacint Verdaguer

Public art in Vic (Catalonia)

A 172m
Escultura Reflexió

Public art in Vic (Catalonia)

A 179m
Escultura La Vida

Public art in Vic (Catalonia)

A 213m
Escultura Gegant del nou mil·leni

Public art in Vic (Catalonia)

A 255m
Escultura Emigrantes

Public art in Vic (Catalonia)

A 258m
Monument a Segimon Serrallonga

Public art in Vic (Catalonia)

A 285m
Escultura Temple de la Pell

Public art in Vic (Catalonia)

A 364m
Casa Illa i Galeries Montseny Patrimoni

building in Vic, Spain

A 367m
🎮

Jocs

🎮 Guanya Punts Mentre Explores!

Juga a Find Me i canvia punts per descomptes a Fet Nostre i altres restaurants

🎮

Guanya Punts a Fet Nostre!

Juga a Find Me i canvia recompenses aquí

Guanya punts extra i canvia'ls per recompenses de Fet Nostre

🏆 Recompenses de Fet Nostre

💰

Descompte 10%

A Fet Nostre

1000 pts
Disponible
🍽️

Aperitiu Gratis

A la teva propera visita

2500 pts
Limitat
👑

Taula VIP

Experiència premium

5000 pts
Exclusiu

per canviar recompenses i guanyar punts

📋 Com funcionen les recompenses?

1

Juga a Find Me

Cada 100 punts de score = 1 punt de recompensa

2

Acumula Punts

Els workers obtenen 2x punts per partida

3

Canvia Recompenses

Descomptes, menjar gratis i experiències VIP

Trucar
Deixar ressenya a Google
👑

És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Inicia sessió i juga

Revisa el teu correu!

Sense contrasenya — t'enviem un enllaç per email

T'hem enviat un enllaç d'accés

Revisa la carpeta de spam si no el veus