Jupiter Bar
Bar · Fuengirola
Deals available
Be flexible, save more
Be flexible, save more
About Jupiter Bar
Jupiter Bar is a Bar restaurant in Fuengirola, Fuengirola. Rated 4.1 out of 5 by guests. Check the opening hours and menu for the latest availability.
What Customers Say About Jupiter Bar
Jupiter Bar es un bar popular, especialmente entre finlandeses y otros extranjeros, conocido por su ambiente acogedor, precios asequibles y entretenimiento en vivo como karaoke y música. Destacan la amabilidad del personal y la buena relación calidad-precio de la comida.
Popular Dishes
Best For
Tip: Si buscas un lugar con buen ambiente y música en vivo, visita de miércoles a sábado. El plato del día es una excelente opción a buen precio.
Features
What to see nearby
Data from Wikidata
Explore the area around Jupiter Bar
Jupiter Bar is located in Fuengirola, surrounded by cultural and historical points of interest. Here are some of the most notable places nearby.
Historical Heritage
- Torre Blanca (A 689m) — atalaya, patrimonio histórico de Andalucía de importancia arqueológica y arquitectónica en Fuengirola, España bien de interés cultural
Museums
- Centro de Interpretación de Finca del Secretario (A 331m) — museum in Fuengirola, Spain
Other Points of Interest
- Finca del Secretario (A 255m) — villa romana, patrimonio histórico de Andalucía de importancia arqueológica en Fuengirola, España
- Monumento a la peseta (A 393m) — monument in Fuengirola, Spain
- Playa de Los Boliches (A 423m) — playa en Fuengirola, Andalucía, España
- Homenaje al Turista (A 448m) — sculpture in Fuengirola, Spain
Data from Wikidata
Frequently asked questions about Jupiter Bar
Jupiter Bar Fuengirola Reviews
Upea aurinko terassi
👍👍
Kiva aurinkoinen paikka
Uusi omistaja siisti
Toimii
Kiwa mesta!!
Mukava istua ilta auringossa hyvä palvelu
Oma kotibaari. Hymyilevä henkilökunta.
Nice place to, the get cofee or little snack's, on Los Boliches 🙏👌... amazing owner ❤️🙏😎
Friendly staff & tasty drinks. Bonus: clean toilets
Owner is power house but customers are allways first :)
Best bar tender ever met.
Huippu palvelu ja hyvä viini
Lahke personal ja mõnus koht ajaviiteks
Hyvä palvelu, sopivat hinnat
Mukava henkilökunta
Very nice place
Nice bar,
Hyvä palvelu aina ja ystävällinen henkilökunta 🤩
A very good bar for the young ones , out of the way I think it is for bikers but could be wrong we spent a few hours there really good and freindly
Buen ambiente inglés
Bueno place
Great bar in los boliches. They serve food here every day a different dish. Great wine and beer and 6 nights a week they have entertainment..Karaoke , Bingo, live bands and singers. Well worth a visit and the service is great.
Lämminhenkinen pieni ravintola jossa saa pientä lounasta. Erittäin siisti. Palvelua saa useammalla kielellä. A warm-hearted little restaurant where you can have a light lunch. Very clean. Service available in several languages. Un pequeño y acogedor restaurante donde puedes disfrutar de un almuerzo ligero. Muy limpio. Servicio disponible en varios idiomas.
Hyvä karaokebaari ja ruoka viimesenpäälle kun miettii hintaa. Tulen taas syksyllä.
Mukavan rauhallinen ja leppoinen tunnelma. Taisi olla omistaja joka meille tarjoili. Lasi valkkaria ja enkku siideri -no jos nyt vitosen annat😅
Aivan paras paikka niin arkena pyörähtäessä kuin viikonloppunakin. Oscarin tekemät tapakset sekä ruoka on aivan ihanaa! Vahva suositus!
Hyvät kokemukset, mukava ilmapiiri ja palvelu. En ole ruokaillut mutta tarkoitus olisi lähi aikoina.
En ole syönyt, joten siitä en osaa kertoa mielipidettäni. Välitön tunnelma ja karaoke ovat tärkeitä.
Tämä Los Bolichesin-aseman läheisyydessä oleva 'suomibaari' toimii hyvin terassin kera junaa odotellessa.
Hyvää lounasruokaa todella edulliseen hintaan.
Great bar, friendly service, happy staff. Clean. Music was excellent, oh! & th liquorice!!
Perinteinen suomibaari. Vessassa kai vielä aito Mona Lisa?
Bar de copas con dueños finlandeses. La atención es muy buena y cordial. Algunos días hay música en directo con bandas locales y finlandesas. Recomendable 100%
Pasta bolognesa lunch less than 5 euros, muy rico. Todo bien..
Me encanta la buena atención al cliente y la rica comida, se puede encontrar de vez en cuando música en vivo. Personalmente es increíble
Bar con ambiente finlandés ,bien situado buenos precios ,karaoke y algunos eventos mas .muy recomendable
Muy buena la atención del personal amable. Gran ambiente, con música en vivo. Genial!!
Comida extraordinaria, trato excelente. Me encanta.
Si quieres comer delicioso y a un buen precio, este es tu sitio. Plato del día a 5,5€ hecho por un cocinero espectacular, Oscar. Se nota su experiencia en el sector y el curro detrás de cada plato. Recomiendo siempre 🙌🏼
Käydään usein, hyvä edullinen lounas, karaoke ja muuta ohjelmaa, suosittu paikka
Great bar in los boliches. They serve food here every day a different dish. Great wine and beer and 6 nights a week they have entertainment..Karaoke , Bingo, live bands and singers. Well worth a visit and the service is great.
Lämminhenkinen pieni ravintola jossa saa pientä lounasta. Erittäin siisti. Palvelua saa useammalla kielellä. A warm-hearted little restaurant where you can have a light lunch. Very clean. Service available in several languages. Un pequeño y acogedor restaurante donde puedes disfrutar de un almuerzo ligero. Muy limpio. Servicio disponible en varios idiomas.
Hyvä karaokebaari ja ruoka viimesenpäälle kun miettii hintaa. Tulen taas syksyllä.
Comida extraordinaria, trato excelente. Me encanta.
Pasta bolognesa lunch less than 5 euros, muy rico. Todo bien..
Muy buena la atención del personal amable. Gran ambiente, con música en vivo. Genial!!
Bar con ambiente finlandés ,bien situado buenos precios ,karaoke y algunos eventos mas .muy recomendable
Me encanta la buena atención al cliente y la rica comida, se puede encontrar de vez en cuando música en vivo. Personalmente es increíble
Bueno place
Buen ambiente inglés
Bar de copas con dueños finlandeses. La atención es muy buena y cordial. Algunos días hay música en directo con bandas locales y finlandesas. Recomendable 100%
Hyvää palvelua
Kiva ja siisti paikka👍
Ok
Great friendly bar we will definitely be visiting more often
Hyvä Suomi baari. Mukava omistaja
Great little bar Nice selection of drinks Nice staff Clean areas
Ihan jees baari, rento meininki ja halvat hinnat
Halpa humala ja mukava henkilökunta👌
Good bar with friendly staff.
Mukava karaokebaari. Suosittelen.
High qualty v. price
Uudistunut ja muuttunut viihtyisemmäksi.👍
😁😎👍
Hyvä palvelu ja tunnelma
Kiva pikkuinen ravintola.
Mukava pieni baari.
Great host. Good fun and great drinks and service. If you like heavy metal music, you will love it
Aivan hiton hyvät valkovenäläiset drinkit💪
Ihan ok Suomibaari, jossa myös paikallisia lisämausteena.
Melko kiva karaokebaari. Tarjoilijat loistavia ja ystävällisiä. Omaa ensimmäistä ja ainoaa laulua joutui kyllä odottamaan pitkään. Taisi mennä lappu nipun pohjimmaiseksi. Karaoken vetäjällä erittäin epäystävällistä käytöstä kun kysyin onko laulu jonossa.
kiva maanläheinen paikka. hinta/laatu kohdillaan. Helppo tulla yksinkin, aina saa puheseuraa.
Suomalaisten suosima paikka, jossa saa ruokaa varsin edulliseen hintaan ja lauantaina paikallista Pilpiliä. Karaokea kaksi kertaa viikossa (ti ja to). Liveiltoja normaalisti ke, pe ja la. Esiintyjinä sekä paikallisia että kotimaisia. Sunnuntaina kiinni. Iltapäivän aurinko sattuu sopivasti terassille. Kannattaa käydä kokemassa.
A small bar favored by Finns where already on Tuesday at 7 pm all the tables are full. Every day it is possible to sing Finnish hits in karaoke.
Went for the entertainment which was Spanish singer..entertainment fabulous. Spanish owned but mostly Scandinavian customers..
"Yli" humalaiset pilaa tunnelmaa ja pistää miettimään menisinkö sinne.
Mukava. Suomalaisten suosima. Olisko joka ilta joku esiintyjä.
Paikka jossa miehille selviää syy Mona Lisa n hymyyn!
Ruoka testaamatta vielä tunnelma hyvä ja kalja kylmää 😃
kiva maanläheinen paikka. hinta/laatu kohdillaan. Helppo tulla yksinkin, aina saa puheseuraa.
Melko kiva karaokebaari. Tarjoilijat loistavia ja ystävällisiä. Omaa ensimmäistä ja ainoaa laulua joutui kyllä odottamaan pitkään. Taisi mennä lappu nipun pohjimmaiseksi. Karaoken vetäjällä erittäin epäystävällistä käytöstä kun kysyin onko laulu jonossa.
Suomalaisten suosima paikka, jossa saa ruokaa varsin edulliseen hintaan ja lauantaina paikallista Pilpiliä. Karaokea kaksi kertaa viikossa (ti ja to). Liveiltoja normaalisti ke, pe ja la. Esiintyjinä sekä paikallisia että kotimaisia. Sunnuntaina kiinni. Iltapäivän aurinko sattuu sopivasti terassille. Kannattaa käydä kokemassa.
Edulliset hinnat
Ok price
Vain juomia.
Kiva suomalaisravintola, hyvä palvelu ja mukava henkilökunta :)
Paras musa Suomi-baareista. Ystävällinen henksu.
Ihan kiva suomi karaoke baari
Little Finnish bar
De guiris.
Sencillo bar en la, zona de Torreblanca de Los Boliches en Furngirola, desayuno bueno, sin mas oretenciones. Honesto, en plena avenida del Cautivo. Buen café.
Es un bar de tarde enfocado a los extranjeros y siempre tiene gente, no mucha pero repito extranjeros. Buen ambiente pero no es lo nuestro.
Es un bar de tarde enfocado a los extranjeros y siempre tiene gente, no mucha pero repito extranjeros. Buen ambiente pero no es lo nuestro.
Sencillo bar en la, zona de Torreblanca de Los Boliches en Furngirola, desayuno bueno, sin mas oretenciones. Honesto, en plena avenida del Cautivo. Buen café.
De guiris.
Don't like karaoke
Rauhallinen ka kalja 🍻 🍵 la
Jos suomi örinästä tykkää...
Enempi koiria kuin ihmisiä. Olin kuin kennelissä enkä Baarissa.
Sign in to leave a review
Sign inRemove ads and manage your menu
Explore Your Area
Namaste Fusion
Rousse Food Fusion
Paseo del Mar
Restaurante Happy Days Smørrebrød
Beach Club Rivera
3 Flavors
Munchies Smokehouse and Bar
Restaurante Sorrento
La Carihuela Chica
Los Naufragos
8 Photos
Explore Jupiter Bar's photos
About Jupiter Bar
How to get there
Av. Nuestro Padre Jesús Cautivo, 44, 29640 Fuengirola, Málaga, Spain
Highlights
Services
Dining Options
Restaurant Info
Amenities
The Neighborhood
Location
Av. Nuestro Padre Jesús Cautivo, 44, 29640 Fuengirola, Málaga, Spain
📍 Explore the Neighborhood
villa romana, patrimonio histórico de Andalucía de importancia arqueológica en Fuengirola, España
museum in Fuengirola, Spain
monument in Fuengirola, Spain
playa en Fuengirola, Andalucía, España
sculpture in Fuengirola, Spain
atalaya, patrimonio histórico de Andalucía de importancia arqueológica y arquitectónica en Fuengirola, España
Gaming
🎮 Earn Points While You Explore!
Play Find Me and redeem points for discounts at Jupiter Bar and other restaurants
Earn Points at Jupiter Bar!
Play Find Me and redeem rewards here
Earn extra points and redeem them for rewards at Jupiter Bar
🏆 Rewards at Jupiter Bar
10% Discount
At Jupiter Bar
Free Appetizer
On your next visit
VIP Table
Premium experience
to redeem rewards and earn points
📋 How Do Rewards Work?
Play Find Me
Every 100 score points = 1 reward point
Collect Points
Workers earn 2x points per game
Redeem Rewards
Discounts, free food and VIP experiences
Is it yours? Claim it FREE!
Remove ads and manage your menu