Menú
Infamous Diner
PosDo

© 2026 PosDo · v3.0

Infamous Diner
Fotos

Infamous Diner

American, Comfort Food, Dessert · Manchester

3.8 · 109 ressenyes Google
www.infamousdiner.co.uk

Sobre Infamous Diner

Infamous Diner is a American and Comfort Food restaurant in Manchester. Rated 3.8/5 based on 109 reviews on OpenTable. Casual Dining.

Què veure a prop

10-20, Thomas Street
Patrimoni
A 68m

10-20, Thomas Street

edificio

Veure detalls
75 And 77, High Street
Patrimoni
A 72m

75 And 77, High Street

edificio

Veure detalls
29, Shude Hill
Patrimoni
A 72m

29, Shude Hill

edificio

Veure detalls
Former Wholesale Fish Market
Patrimoni
A 96m

Former Wholesale Fish Market

construcción

Veure detalls
Victoria Buildings
Patrimoni
A 105m

Victoria Buildings

edificio

Veure detalls
36-38, Back Turner Street
Patrimoni
A 113m

36-38, Back Turner Street

edificio

Veure detalls

Dades de Wikidata

Explora els voltants de Infamous Diner

Infamous Diner es troba a Manchester, envoltat de llocs d'interès cultural i històric. Aquests són alguns dels punts més destacats als voltants.

Patrimoni Històric

  • 10-20, Thomas Street (A 68m) — building in Manchester, Greater Manchester, England, UK Edificio protegido de Grado II
  • 75 And 77, High Street (A 72m) — building in Manchester, Greater Manchester, England, UK Edificio protegido de Grado II
  • 29, Shude Hill (A 72m) — building in Manchester, Greater Manchester, England, UK Edificio protegido de Grado II
  • Former Wholesale Fish Market (A 96m) — architectural structure in Manchester, Greater Manchester, England, UK Edificio protegido de Grado II
  • Victoria Buildings (A 105m) — building in Manchester, Greater Manchester, England, UK Edificio protegido de Grado II
  • 36-38, Back Turner Street (A 113m) — building in Manchester, Greater Manchester, England, UK Edificio protegido de Grado II
  • 42, 44 and 46 Thomas Street (including 41, 43 and 45 Back Turner Street) (A 116m) — building in Manchester, UK Edificio protegido de Grado II
  • 31-35, Thomas Street (A 118m) — building in Manchester, Greater Manchester, England, UK Edificio protegido de Grado II
  • 40 and 42 Back Turner Street (A 124m) — building in Manchester, Greater Manchester, England, UK Edificio protegido de Grado II
  • 1, Kelvin Street (A 130m) — building in Manchester, Greater Manchester, England, UK Edificio protegido de Grado II

Dades de Wikidata

Preguntes freqüents sobre Infamous Diner

Infamous Diner es troba a 3-5 Basil Chambers, Manchester.
A prop de Infamous Diner es troben llocs d'interès com 10-20, Thomas Street, 75 And 77, High Street, 29, Shude Hill, Former Wholesale Fish Market.
Infamous Diner ofereix cuina American, Comfort Food, Dessert.
109
Ressenyes

Inicia sessió per deixar una ressenya

Inicia sessió
👑 És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Explora la teva zona

Més restaurants a Manchester →
📸

Galeria

📸

No hi ha fotos disponibles

Les fotos apareixeran aquí quan se sincronitzin des de Google Places

📍

Informació sobre Infamous Diner

Com arribar

3-5 Basil Chambers

Manchester

Carregant mapa...
Infamous Diner
Toca per direccions

Destacats

💬
Moltes Ressenyes
109 ressenyes
👨‍🍳
American, Comfort Food, Dessert
Tipus de cuina

Informació del Restaurant

Valoració
3.8/5
💬 Ressenyes
109

Comoditats

💳 Targetes de Crèdit
🏘️

El Barri

Ubicació

3-5 Basil Chambers

Manchester

📍

No Hi Ha Informació Local Disponible

Articles locals, temps, ofertes de feina i esdeveniments es mostraran aquí quan estiguin disponibles.

10-20, Thomas Street Patrimoni

building in Manchester, Greater Manchester, England, UK

A 68m
75 And 77, High Street Patrimoni

building in Manchester, Greater Manchester, England, UK

A 72m
29, Shude Hill Patrimoni

building in Manchester, Greater Manchester, England, UK

A 72m
Former Wholesale Fish Market Patrimoni

architectural structure in Manchester, Greater Manchester, England, UK

A 96m
Victoria Buildings Patrimoni

building in Manchester, Greater Manchester, England, UK

A 105m
36-38, Back Turner Street Patrimoni

building in Manchester, Greater Manchester, England, UK

A 113m
42, 44 and 46 Thomas Street (including 41, 43 and 45 Back Turner Street) Patrimoni

building in Manchester, UK

A 116m
31-35, Thomas Street Patrimoni

building in Manchester, Greater Manchester, England, UK

A 118m
🎮

Jocs

🎮 Guanya Punts Mentre Explores!

Juga a Find Me i canvia punts per descomptes a Infamous Diner i altres restaurants

🎮

Guanya Punts a Infamous Diner!

Juga a Find Me i canvia recompenses aquí

Guanya punts extra i canvia'ls per recompenses de Infamous Diner

🏆 Recompenses de Infamous Diner

💰

Descompte 10%

A Infamous Diner

1000 pts
Disponible
🍽️

Aperitiu Gratis

A la teva propera visita

2500 pts
Limitat
👑

Taula VIP

Experiència premium

5000 pts
Exclusiu

per canviar recompenses i guanyar punts

📋 Com funcionen les recompenses?

1

Juga a Find Me

Cada 100 punts de score = 1 punt de recompensa

2

Acumula Punts

Els workers obtenen 2x punts per partida

3

Canvia Recompenses

Descomptes, menjar gratis i experiències VIP

Trucar
👑

És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Inicia sessió i juga

Revisa el teu correu!

Sense contrasenya — t'enviem un enllaç per email

T'hem enviat un enllaç d'accés

Revisa la carpeta de spam si no el veus