Menú
Wahi Hana
PosDo

© 2026 PosDo · v3.0

Wahi Hana
Fotos

Wahi Hana

Cocktail Bar, Polynesian, Hawaiian · Vancouver

4.6 · 275 ressenyes Google
www.wahihana.com

Sobre Wahi Hana

Wahi Hana is a Cocktail Bar and Polynesian restaurant in Vancouver. Rated 4.6/5 based on 275 reviews on OpenTable. Casual Dining.

Què veure a prop

Clark County Historical Museum
Patrimoni
A 252m

Clark County Historical Museum

museo

Veure detalls
Hidden Houses
Patrimoni
A 447m

Hidden Houses

edificio

Veure detalls
St. Luke's Episcopal Church
A 595m

St. Luke's Episcopal Church

iglesia

Veure detalls
Vancouver Telephone Building
Patrimoni
A 603m

Vancouver Telephone Building

edificio

Veure detalls
Clark County Courthouse
A 751m

Clark County Courthouse

edificio

Veure detalls
Vancouver Community Library
A 881m

Vancouver Community Library

biblioteca

Veure detalls

Dades de Wikidata

Explora els voltants de Wahi Hana

Wahi Hana es troba a Vancouver, envoltat de llocs d'interès cultural i històric. Aquests són alguns dels punts més destacats als voltants.

Patrimoni Històric

  • Clark County Historical Museum (A 252m) Lugar inscrito en el Registro Nacional de Lugares Históricos
  • Hidden Houses (A 447m) — building in Washington, United States Lugar inscrito en el Registro Nacional de Lugares Históricos
  • Vancouver Telephone Building (A 603m) — building in the United States of America Lugar inscrito en el Registro Nacional de Lugares Históricos

Edificis Religiosos

  • St. Luke's Episcopal Church (A 595m) — church building in Washington, United States of America

Altres Llocs d'Interès

  • Clark County Courthouse (A 751m) — courthouse for Clark County in Vancouver, Washington, U.S
  • Vancouver Community Library (A 881m) — public library in Vancouver, Washington, USA

Dades de Wikidata

Preguntes freqüents sobre Wahi Hana

Wahi Hana es troba a 1819 Main St, Vancouver.
A prop de Wahi Hana es troben llocs d'interès com Clark County Historical Museum, Hidden Houses, St. Luke's Episcopal Church, Vancouver Telephone Building.
Wahi Hana ofereix cuina Cocktail Bar, Polynesian, Hawaiian.
275
Ressenyes

Inicia sessió per deixar una ressenya

Inicia sessió
👑 És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Explora la teva zona

Més restaurants a Vancouver →
📸

Galeria

📸

No hi ha fotos disponibles

Les fotos apareixeran aquí quan se sincronitzin des de Google Places

📍

Informació sobre Wahi Hana

Com arribar

1819 Main St

Vancouver, WA 98660-2610

Carregant mapa...
Wahi Hana
Toca per direccions

Destacats

Altament Valorat
4.6/5 estrelles
💬
Moltes Ressenyes
275 ressenyes
👨‍🍳
Cocktail Bar, Polynesian, Hawaiian
Tipus de cuina

Informació del Restaurant

Valoració
4.6/5
💬 Ressenyes
275

Comoditats

💳 Targetes de Crèdit
🏘️

El Barri

Ubicació

1819 Main St

Vancouver, WA 98660-2610

📍

No Hi Ha Informació Local Disponible

Articles locals, temps, ofertes de feina i esdeveniments es mostraran aquí quan estiguin disponibles.

Clark County Historical Museum Patrimoni
A 252m
Hidden Houses Patrimoni

building in Washington, United States

A 447m
St. Luke's Episcopal Church

church building in Washington, United States of America

A 595m
Vancouver Telephone Building Patrimoni

building in the United States of America

A 603m
Clark County Courthouse

courthouse for Clark County in Vancouver, Washington, U.S

A 751m
Vancouver Community Library

public library in Vancouver, Washington, USA

A 881m
🎮

Jocs

🎮 Guanya Punts Mentre Explores!

Juga a Find Me i canvia punts per descomptes a Wahi Hana i altres restaurants

🎮

Guanya Punts a Wahi Hana!

Juga a Find Me i canvia recompenses aquí

Guanya punts extra i canvia'ls per recompenses de Wahi Hana

🏆 Recompenses de Wahi Hana

💰

Descompte 10%

A Wahi Hana

1000 pts
Disponible
🍽️

Aperitiu Gratis

A la teva propera visita

2500 pts
Limitat
👑

Taula VIP

Experiència premium

5000 pts
Exclusiu

per canviar recompenses i guanyar punts

📋 Com funcionen les recompenses?

1

Juga a Find Me

Cada 100 punts de score = 1 punt de recompensa

2

Acumula Punts

Els workers obtenen 2x punts per partida

3

Canvia Recompenses

Descomptes, menjar gratis i experiències VIP

Trucar
👑

És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Inicia sessió i juga

Revisa el teu correu!

Sense contrasenya — t'enviem un enllaç per email

T'hem enviat un enllaç d'accés

Revisa la carpeta de spam si no el veus