Menú
Emeriti Dining Center
PosDo

© 2026 PosDo · v3.0

Emeriti Dining Center
Fotos

Emeriti Dining Center

Fast food · Redding

4.2 · 5 ressenyes Google

Horari de Emeriti Dining Center

Dilluns 12:00–23:00
Dimarts 12:00–23:00
Dimecres 12:00–23:00
Dijous 12:00–23:00
Divendres 12:00–23:30
Dissabte 12:00–23:30
Diumenge 12:00–22:00

Sobre Emeriti Dining Center

Emeriti Dining Center in Redding offers a relaxed and accessible dining experience for lunch and dinner. We specialize in Comida Rápida, providing comforting and quick meal options. Our restaurant features a 4.2-star rating based on 5 reviews, reflecting our commitment to quality and service. We cat...

Emeriti Dining Center in Redding offers a relaxed and accessible dining experience for lunch and dinner. We specialize in Comida Rápida, providing comforting and quick meal options. Our restaurant features a 4.2-star rating based on 5 reviews, reflecting our commitment to quality and service. We cater to a variety of needs with dine-in options and full wheelchair accessibility, including accessible entrances, parking, restrooms, and seating. Whether you're looking for a solo meal, a quick bite, or a comforting dish, we invite you to enjoy our convenient and welcoming atmosphere. We also serve coffee.

Services

🅿️ Parking Accessible 🍽️ Déjeuner 🌙 Dîner Coffee
🎯 Casual 👥 Groups

Preguntes freqüents sobre Emeriti Dining Center

Emeriti Dining Center es troba a Entry Dr, Redding, CA 96003, Redding.
Emeriti Dining Center ofereix cuina fast_food.
Emeriti Dining Center té horari d'atenció. Consulta el perfil per horaris actualitzats.
Emeriti Dining Center ofereix els serveis següents: menjar al local.
5
Ressenyes

Opinions de Emeriti Dining Center Redding

4.2
5
5★
80%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
20%
Ressenyes (11)
J
Jeffery Hyde

I heard this student dining hall was open to the public, so I tried it out. Overall the food is pretty good, and a reasonable price. I would return.

Jeffery Hyde
Jeffery Hyde

I heard this student dining hall was open to the public, so I tried it out. Overall the food is pretty good, and a reasonable price. I would return.

B
Bex A

Delightful staff and delicious food

J
John Blaze
N
Norm Reinhardt
Bex A
Bex A

Delightful staff and delicious food

John Blaze
John Blaze
Norm Reinhardt
Norm Reinhardt
Christopher Brent-Chase
Christopher Brent-Chase

It is a college lunchroom.

N
Nathan Dean

they do not care about your food

Nathan Dean
Nathan Dean

they do not care about your food

Inicia sessió per deixar una ressenya

Inicia sessió
👑 És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Explora la teva zona

Més restaurants a Redding →
📸

1 Fotos

Explora les fotos de Emeriti Dining Center

Emeriti Dining Center
📍

Informació sobre Emeriti Dining Center

Com arribar

Entry Dr, Redding, CA 96003

Carregant mapa...
Emeriti Dining Center
Toca per direccions

Destacats

Bona Valoració
4.2/5 estrelles
👨‍🍳
fast_food
Tipus de cuina

Serveis

🍽️ Dinar
🍾 Sopar
Cafè
🍰 Postres
🍴 Menjar al Local

Opcions de Menjador

🍽️ Menjar al Local

Informació del Restaurant

🕐 Horario Hoy
12:00, 22:00
Valoració
4.2/5
💬 Ressenyes
5

Comoditats

🅿️ Aparcament
Accessible amb Cadira de Rodes
🚻 Lavabo
💳 Targetes de Crèdit
🏘️

El Barri

Ubicació

Entry Dr, Redding, CA 96003

📍 Explorar el Barri

Weather
22°
Temps actualitzat cada hora · Feines i esdeveniments actualitzats diàriament
🎮

Jocs

🎮 Guanya Punts Mentre Explores!

Juga a Find Me i canvia punts per descomptes a Emeriti Dining Center i altres restaurants

🎮

Guanya Punts a Emeriti Dining Center!

Juga a Find Me i canvia recompenses aquí

Guanya punts extra i canvia'ls per recompenses de Emeriti Dining Center

🏆 Recompenses de Emeriti Dining Center

💰

Descompte 10%

A Emeriti Dining Center

1000 pts
Disponible
🍽️

Aperitiu Gratis

A la teva propera visita

2500 pts
Limitat
👑

Taula VIP

Experiència premium

5000 pts
Exclusiu

per canviar recompenses i guanyar punts

📋 Com funcionen les recompenses?

1

Juga a Find Me

Cada 100 punts de score = 1 punt de recompensa

2

Acumula Punts

Els workers obtenen 2x punts per partida

3

Canvia Recompenses

Descomptes, menjar gratis i experiències VIP

Trucar
Deixar ressenya a Google
👑

És teu? Reclama'l GRATIS!

Elimina anuncis i gestiona el menú

Inicia sessió i juga

Revisa el teu correu!

Sense contrasenya — t'enviem un enllaç per email

T'hem enviat un enllaç d'accés

Revisa la carpeta de spam si no el veus